Betting på Fotbolls EM 2021

Vartannat år så blommar spelmarknaden ut lite extra när det kommer till fotboll. Anledningen till detta är för att det antingen spelas Fotbolls-EM eller Fotbolls-VM.

I år fick vi fotbolls- och spelälskare vänta ett år extra för EM 2020 eftersom detta sedemera blev EM 2021 pga pandemin, den som väntar på något väntar aldrig för länge. Med fler tränings och tävlingsmatcher för landslagen så får vi en helt ny förberedelse för vilka vi tror ska vinna, vilka som ska ta sig långt och vilka som inte går vidare från gruppspelet.  Detta ger oss goda möjligheter att leverera fina speltips till EM 2021 så du kan sitta och följa matcherna och samtidigt ha goda möjligheter att vinna lite extra pengar. Vi kommer att ha massa bra speltips och tävlingar som du kan ta del av.

Speltips till EM2021

Här på Läktaren kommer du att hitta speltips till EM2021 under hela mästerskapet, från första matchen till den stora finalen. Våra experter kommer att hitta spelen med bäst värde inför varje speldag och skria genomgående analyser om samtliga spel. Allt för att du ska få all information nödvändig. I samband med speltipsen så kommer du också kunna hitta de bästa svenska spelbolagen som vi använder för att få de högsta oddsen på respektive spel.

De bästa bonusarna för Fotbolls-EM 2021

Spelbolag
Bonus
Fördelar
Mr Green
100 kr freebet
  • Snygg plattform
  • Bra utbud
  • Bra kundtjänst
18+, Spela ansvarsfullt, www.stodlinjen.se , Regler & Villkor gäller
Snabbfakta
Fakta - Mr Green
Lanserat:
januari, 2007
Svensk licens:
Yes
Live chatt:
Yes
BankID:
Yes
Spela med kr:
Yes
Min insättning:
100:-
Betyg:
4.7/5
Introduktion
Mr Green är ett prisbelönt svenskt spelbolag som grundades 2007 och gick live med sina tjänster under 2008. Som ett av de mest populära spelbolagen i Sverige och världen, köptes Mr. Green upp av spelgiganten William Hill 2019. Men frukta inte, Mr. Green är fortfarande aktiva på den svenska marknaden precis som tidigare.
Välkomstbonus - Betting
100 kr freebet
Omsättningskrav: 0x
LeoVegas
100kr Free-bet
  • Bra app och mobilwebb
  • Stort utbud
  • Grymt casino
18+, Spela ansvarsfullt, www.stodlinjen.se, Erbjudandet gäller nya spelare från 22 december 2020 och framåt. Min. insättning 100 kr. Gratisspelet är giltigt i 60 dagar utan omsättningskrav. , Regler & Villkor gäller
Snabbfakta
Fakta - LeoVegas
Lanserat:
mars, 2013
Svensk licens:
Yes
Live chatt:
Yes
BankID:
Yes
Spela med kr:
Yes
Min insättning:
100:-
Betyg:
4.7/5
Introduktion
LeoVegas är ett spelbolag som är bildat i Sverige. Från början främst för Casino men har även satsat på odds och betting. Under många år har vi kunnat se flera kända ansikten som ambassadörer för spelbolag där Frank Andersson och Patrik Ekwall var de mest namnkunniga. Sedan 2019 är det Dolph Lundgren som kan ses i reklamfilmerna som är smarta och roliga.
Välkomstbonus - Betting
100kr Free-bet
CampoBet
100% upp till 100 kr
  • Bettingbonus
  • Live Betting
  • Virtuell Betting
18+, Spela ansvarsfullt, www.stodlinjen.se, Regler & Villkor gäller, Regler & Villkor gäller
Snabbfakta
Fakta - CampoBet
Lanserat:
maj, 2021
Svensk licens:
Yes
Live chatt:
Yes
BankID:
Yes
Spela med kr:
Yes
Min insättning:
100:-
Betyg:
4.2/5
Introduktion
CampoBet är ett relativt nytt spelbolag på den svenska marknaden men har kommit med full fart framåt. Campobet lanserades redan i slutet på 2019 men har inte erbjudit betting till Svenska Spelare förrän i år.
Välkomstbonus - Betting
100% upp till 100 kr
Omsättningskrav: 5x
Betsson
100 % upp till 100 kr
  • Betting & Casino
  • Bra Kampanjer
  • Välj Din Bonus
18+, Spela ansvarsfullt, www.stodlinjen.se , Regler & Villkor gäller
Snabbfakta
Fakta - Betsson
Lanserat:
april, 2002
Svensk licens:
Yes
Live chatt:
Yes
BankID:
Yes
Spela med kr:
Yes
Min insättning:
100:-
Betyg:
4.5/5
Introduktion
Betsson är ett av de första svenska online spelbolagen och lanserades så tidigt som 2002. Då på engelska och svenska. Dom var också pionjärer när det kommer till livespel på matcher, numera erbjuds detta hos nästan alla spelbolag men det var alltså Betsson som var först. De fortsätter att agera som ett av de största pjäserna på den svenska marknaden och är också ledande i övriga världen.
Välkomstbonus - Betting
100 % upp till 100 kr
Omsättningskrav: 1x
ComeOn
100% upp till 100 kr
  • Sport & Casino
  • Grymma Odds
  • Freebet i Bonus
18+, Spela ansvarsfullt, www.stodlinjen.se, Regler & Villkor gäller , Regler & Villkor gäller
Snabbfakta
Fakta - ComeOn
Lanserat:
maj, 2021
Svensk licens:
Yes
Live chatt:
Yes
BankID:
Yes
Spela med kr:
Yes
Min insättning:
100:-
Betyg:
4.9/5
Introduktion
Come On! grundades 2008 i Stockholm och är numera en storspelare på den svenska marknaden. Come On:s reklamfilmer kan ses regelbundet på svensk TV. Den mest kända kom ut under 2014 när de sponsrade Liverpool och vi kunde se den nuvarande lagkaptenen Jordan Henderson spela sig själv i reklamen.
Välkomstbonus - Betting
100% upp till 100 kr
Omsättningskrav: 1x
NordicBet
100% upp till 100 kr
  • Betting & Casino
  • Bonusar
  • Kampanjer
18+, Spela ansvarsfullt, www.stodlinjen.se , Regler & Villkor gäller
Snabbfakta
Fakta - NordicBet
Lanserat:
maj, 2021
Svensk licens:
Yes
Live chatt:
Yes
BankID:
Yes
Spela med kr:
Yes
Min insättning:
100:-
Betyg:
4.7/5
Introduktion
Nordicbet är ett av Betssons superpopulära brands. Full fokus på de skandinaviska ligorna med odds hela vägen ner i division 4, men du kan hitta väldigt mycket mer än det såklart . Nordicbet grundades redan 2002 i den norska staden Tromsø. Även om fokus i början lades på nordisk sport så erbjuder dom numera spel på marknader runtom hela världen.
Välkomstbonus - Betting
100% upp till 100 kr
Omsättningskrav: 1x
Unibet
100% upp till 100 kr
  • Bra sportsbook
  • Bonus
  • Svenskt
18+, Spela ansvarsfullt, www.stodlinjen.se - Regler & Villkor gäller , Regler & Villkor gäller
Snabbfakta
Fakta - Unibet
Lanserat:
januari, 1999
Svensk licens:
Yes
Live chatt:
Yes
BankID:
Yes
Spela med kr:
Yes
Min insättning:
200:-
Betyg:
4.2/5
Introduktion
Unibet är en av pionjärerna när det kommer till online betting och har sedan grundandet 1997 legat i framkant på spelmarknaden i världen. Förutom svenska spel så är Unibet störst i Sverige inom odds och betting
Välkomstbonus - Betting
100% upp till 100 kr
Omsättningskrav: 6x

Fotbolls EM 2021 grupper

Fotbolls EM 2021 är uppdelat i 6 grupper med fyra lag i varje. Lottningen ägde rum den 30:e November 2019. Här kan du följa alla grupper med resultat och poäng. Vi uppdaterar samtliga tabeller så fort resultaten är klara. Vi ger dig full översikt över grupperna i EM 2021.

Grupp A

#LagSMVOFMS+-P
1.Turkiet Turkiet
2.Italien Italien
3.Wales Wales
4.Schweiz Schweiz

Grupp B

#LagSMVOFMS+-P
1.Danmark Danmark
2.Finland Finland
3.Belgien Belgien
4.Ryssland Ryssland

Grupp C

#LagSMVOFMS+-P
1.Nederländerna Nederländerna
2.Ukraina Ukraina
3.Österrike Österrike
4.Makedonien Makedonien

Grupp D

#LagSMVOFMS+-P
1.England England
2.Kroatien Kroatien
3.Skottland Skottland
4.Tjeckien Tjeckien

Grupp E

#LagSMVOFMS+-P
1.Spanien Spanien
2.Sverige Sverige
3.Polen Polen
4.Slovakien Slovakien

Grupp F

#LagSMVOFMS+-P
1.Ungern Ungern
2.Portugal Portugal
3.Frankrike Frankrike
4.Tyskland Tyskland

Spelschema & TV-tider Fotbolls EM

11 juni 2021
21:00 Turkiet TurkietItalien Italien
12 juni 2021
15:00 Wales Wales Schweiz Schweiz
18:00 Danmark Danmark Finland Finland
21:00 Belgien Belgien – Ryssland Ryssland
13 juni 2021
15:00 England England Kroatien Kroatien
18:00 Österrike Österrike  Makedonien Nordmakedonien
21:00 Nederländerna NederländernaUkraina Ukraina
14 juni 2021
15:00 Skottland SkottlandTjeckien Tjeckien
18:00 Polen PolenSlovakien Slovakien
21:00 Spanien SpanienSverige Sverige
15 juni 2021
18:00 Ungern UngernPortugal Portugal
21:00 Frankrike FrankrikeTyskland Tyskland
16 juni 2021
15:00 Finland FinlandRyssland Ryssland
18:00 Turkiet TurkietWales Wales
21:00 Italien ItalienSchweiz Schweiz
17 juni 2021
15:00 Ukraina UkrainaMakedonien Nordmakedonien
18:00 Danmark DanmarkBelgien Belgien
21:00 Nederländerna NederländernaÖsterrike Österrike
18 juni 2021
15:00 Sverige SverigeSlovakien Slovakien
18:00 Kroatien KroatienTjeckien Tjeckien
21:00 England EnglandSkottland Skottland
19 juni 2021
15:00 Ungern UngernFrankrike Frankrike
18:00 Portugal PortugalTyskland Tyskland
21:00 Spanien SpanienPolen Polen
20 juni 2021
18:00 Schweiz SchweizTurkiet Turkiet
21:00 Italien ItalienWales Wales
21 juni 2021
18:00 Makedonien NordmakedonienNederländerna Nederländerna
18:00 Ukraina UkrainaÖsterrike Österrike
21:00 Finland FinlandBelgien Belgien
21:00 Ryssland RysslandDanmark Danmark
22 juni 2021
21:00 Kroatien KroatienSkottland Skottland
21:00 Tjeckien TjeckienEngland England
23 juni 2021
18:00 Sverige SverigePolen Polen
18:00 Slovakien SlovakienSpanien Spanien
21:00 Portugal PortugalFrankrike Frankrike
21:00 Tyskland TysklandUngern Ungern

Fotbolls EM 2021 på TV

Fotbolls EM på TV visas på SVT och Cmore/TV4 som delar på sändningarna, alla matcher kommer att finnas tillgängliga på Cmore. Dessa bägge kommer att ge oss inblickar i landslaget med inslag om de olika lagen och de kommer att ha flera experter på plats och i studion.

Hos SVT förväntas Andé Pops ta programledarrollen och kommer med största sannolikhet ha Daniel Nannkog, Therese Strömberg och Johanna Frändén som experter i studion tillsammans med inslag från Jane Björk och Marie Lehman. Som vanligt bör även Chris Härenstam och David Fjäll fortsätta som kommentatorerna tillsammans med Glenn Strömberg och Markus Johannesson som experter. Förhoppningsvis kommer den före detta elitdomaren Jonas Eriksson också att vara tillbaka efter hans hyllade medverkande under VM 2018. Vi får se om vi får några nya namn i studion senare i år.

Hos TV4 ser vi Lasse Granqvist och Gusten Dahlin som programledare med bl.a Hasse Backe, Kim Källström, Lotta Schelin och Hanna Marklund som experter. Reportagen står Frida Nordstrand, Ali Reza och Olof Lundh för. Lasse Granqvist kommer även att kommentera matcher, övriga kommentatorer är Åke Unger, Jesper Hussfelt och Adam Pinthorp. Ola Lidmark Eriksson kommer att finnas med som analytiker.

Odds på EM 2021

Inför just detta EM känns det väldigt öppet och det är många lag som kommer att ha goda chanser att ta hem hela turneringen. Bland de stora favoriterna att ta hem EM 2021 nämns England högst upp tillsammans med Frankrike, även Belgien, Nederländerna och Spanien hittar vi högt upp. Odds på EM 2021 hittar du här: 

Som ni ser så är det väldigt jämnt mellan de fem största favoriterna och sedan går det snabbt uppåt. Sverige hittar vi först på 15:e plats i listan vilket ändå känns ganska rimligt, även om vi såklart ska ha stora förväntningar på vårat landslag.

Odds: Vinnare av EM 2021

LandslagUnibet-Logo-whitewilliam hill gul vit logo laktaren secampo bet logo
England6.506.506.005.80
Belgien7.007.006.506.80
Frankrike6.506.506.506.00
Spanien10.0010.009.008.60
Tyskland9.008.008.008.00
Nederländerna12.0010.008.0012.00
Portugal9.009.009.008.80
Italien13.0013.0012.0011.00
Kroatien41.0041.0026.0030.00
Danmark21.0021.0029.0028.00
Polen101.0081.0081.0080.00
Schweiz81.0081.0081.0070.00
Ryssland101.00101.0081.0080.00
Ukraina101.00101.0081.0080.00
Sverige101.0081.00101.0090.00
Turkiet61.0061.00101.0060.00
Österrike101.00101.00101.0090.00
Finland251.00251.00201.00340.00
Tjeckien151.00151.00151.00130.00
Wales101.00101.00201.00120.00
Skottland301.00301.00201.00190.00
Slovakien301.00301.00201.00190.00
Ungern301.00251.00201.00280.00
Nordmakedonien301.00301.00751.00500.00

Världsstjärnorna intar mästerskapet

Snacka om att det kommer att vara mycket fantastiska spelare med i turneringen. Många förväntas briljera på flera positioner, självklart pratas det allra mest om anfallarna. Vem kommer vinna skytteligan? Blir det Englands Harry Kane, Beligiens Romelu Lukaku. Frankrikes Kylian Mbappe eller varför inte Portugals Cristiano Ronaldo? Det är sannerligen många som slåss om att bli skyttekung i EM2021 och ofta så går det han i hand med lagen som tar sig längst i turneringen.

Odds: Skyttekung i EM

SpelareUnibet-Logo-whitewilliam hill gul vit logo laktaren secampo bet logo
Harry Kane7.007.006.007.40
Romelu Lukaku10.0010.009.008.60
Kylian Mbappé10.0010.0010.008.80
Cristiano Ronaldo10.0010.0010.0010.00
Memphis Depay16.0016.0020.0020.00
Timo Werner18.0018.0019.00
Serge Gnabry20.0020.0020.0020.00
Antoine Griezmann20.0020.0022.0018.00
Álvaro Morata20.0020.0022.0025.00
Raheem Sterling24.0024.0020.0019.00

Var spelas EM 2021?

För första gången någonsin så spelas inte Fotbolls EM hos en specifik värdnation. Den här gången har UEFA istället beslutat att sprida ut matcherna runtom i Europa, det för att fler fans skall ha möjlighet enligt UEFA. Många kritiker har däremot yttrat åsikter om att den riktiga EM-känslan försvinner med det nya formatet. Detta återstår att se. Som det ser ut nu så spelas EM på i tolv olika städer i tolv olika länder. 

  • Italien, Rom, Olimpico in Rome
  • Azerbaijan, Baku, Baku Olympic Stadium
  • Ryssland, St. Petersburg, St. Petersburg Stadium
  • Danmark, Köpenhamn, Parken
  • Nederländerna, Amsterdam, Johan Cruijff Arena
  • Rumänien, Bucharest, National Arena Bucharest
  • England, London, Wembley Stadium
  • Skottland, Glasgow, Hampden Park
  • Spanien, Bilbao, San Mamés Stadium
  • Irland, Dublin, Dublin Arena
  • Tyskland, München, Football Arena München
  • Ungern, Budapest, Puskàs Aréna

Slutspelet i EM 2021

Åttondelsfinaler:

  • 2021-06-26: Åttondelsfinal 1 (Amsterdam) TV4
  • 2021-06-26: Åttondelsfinal 2 (London) SVT
  • 2021-06-27: Åttondelsfinal 3 (Budapest) SVT
  • 2021-06-27: Åttondelsfinal 4 (Bilbao) TV4
  • 2021-06-28: Åttondelsfinal 5 (Köpenhamn) TV4
  • 2021-06-28: Åttondelsfinal 6 (Bukarest) SVT
  • 2021-06-29: Åttondelsfinal 7(Sankt Petersburg) SVT
  • 2021-06-29: Åttondelsfinal 8(Glasgow) TV4

Kvartsfinaler:

  • 2021-07-02: Kvartsfinal 1 (Sankt Petersburg) TV4
  • 2021-07-02: Kvartsfinal 2 (Munchen) SVT
  • 2021-07-03: Kvartsfinal 3 (Baku) SVT
  • 2021-07-03: Kvartsfinal 4 (Rom) TV4

Semifinaler:

  • 2021-07-06: Semifinal 1 (London) TV4
  • 2021-07-07: Semifinal 2 (London) SVT

Final:

  • 2021-07-11: FINAL (Wembley) TV4

England har en stor fördel om de tar sig till Semifinal då matcherna spelas på deras hemmaplan. Det ska bli väldigt intressant att följa.

Em-finalen spelas på Wembley i London

Sveriges väg till EM i fotboll

Som vanligt när det gäller mästerskap så var vägen lång för Sverige. 45 lag slåss om 24 platser. Sverige lottades i en tuff grupp med Spanien, Rumänien och Norge som största konkurrenter. Sverige startade på bästa vid genom att vinna mot Rumänien med 2-1 hemma på Friends Arena efter mål av Viktor Claesson och Robin Quaison. Därefter lite mer bekymmer för Sverige som spelade oavgjort med Norge, vann mot Malta och fick storstryk av Spanien. 

Efter 8 spelade omgångar låg Sverige tvåa. En position efter Spanien men bara ett fåtal poäng bakom jagade Norge och Rumänien. Vinster i de två sista matcherna och Sverige skulle säkra andra platsen och därmed ta en plats i EM 2021. Två mål i första halvlek mot Rumänien säkrade i princip platsen då det var Färöarna som väntade i sista omgången, dessutom på hemmaplan. Som väntat så vann Sverige komfortabelt den sista matchen mot Färöarna och tog därmed en direktplats till Fotbolls-EM 2021.

Nations League en bakdörr till EM 2021

Nytt för detta EM är att UEFA startat en ny liga med planen att ge mindre lag möjligheten att kvalificera sig för mästerskapen. Också för att få till fler tävlingsmatcher för landslagen inför kommande turneringar. Nations League är i grunden uppdelat efter ranking. De 12 högst rankade lagen delas in i en liga (A) fördelat på 4 grupper med 3 lag i varje grupp. Samma sak gäller övriga lag. Totalt fyra ligor med fyra  grupper i varje. Sveriges grupp i sin liga (B) bestod av Ryssland, Sverige och Turkiet. Sverige vann sin grupp och gick därmed upp till Liga A i kommande Nations League. Eftersom Sverige, Turkiet och Ryssland redan lyckats ta direktplatser via EM-kvalet så gick Sveriges plats i Nations League-playoff till det högst rankade lag som inte lyckats ta sig vidare. 

Sveriges Fotbolls EM 2021

Sverige får ett tufft spelschema under EM 2021. Öppningsmatchen spelas mot Spanien i just Spanien. Där efter väntar Slovakien och Polen i Dublin i de sista två matcherna i gruppspelet. Vi har svårt att förvänta oss att Sverige kommer vinna mot Spanien men kan vi få med en poäng från öppningsmatchen kan vi vara väldigt nöjda. Det gäller att starta EM 2021 på rätt sätt. I det två övriga matcherna krävs minst en vinst för att ha någon möjlighet att gå vidare. Slovakien är därmed en måstematch. Kan Sverige även plocka poäng mot Polen i den avslutande matchen så ska vi definitivt kunna ta oss vidare till slutspelet.

Sverige chanser i EM2021

Sveriges chanser att vinna EM 2021 är näst intill obefintliga. I alla fall om vi ser till oddsen. Men frågar vi t.ex Zlatan Ibrahimovic så kommer det nog låta annorlunda. Landslaget är full av vinnarskallar som garanterat kommer att göra sitt yttersta för att Sverige ska ta sig så långt som möjligt i EM. Hur långt kan Sverige då komma och vad har vi för odds och olika spel att se på?

Odds: Hur långt går Sverige?

SpelUnibet-Logo-whitewilliam hill gul vit logo laktaren secampo bet logo
Vinner EM91.0091.00101.0090.00
Till final21.0051.0024.00
Vinna grupp E8.008.007.007.40
Vidare från gruppen1.501.501.48
Inte vidare från gruppen2.552.752.46

Förutom att vi enligt oddsen har väldigt goda möjligheter att ta oss vidare från gruppen så får vi ändå säga att oddsen på att ta oss till final säger att det inte är helt orimligt. För att detta ska kunna ske så måste våra spelare prestera på topp. Då kommer direkt frågan, vem vinner den interna skytteliga i Sverige? Även här finns det många spelare som är sugna på den titeln. Blir det någon av våra unga stjärnskott eller är gammal äldst när det kommer till målskyttet?

Odds: Sveriges bäste målskytt i EM2021

Spelarecampo bet logo
Alexander Isak6.00
Marcus Berg6.00
Robin Quaison6.00
Sebastian Andersson9.00
Sebastian Larsson9.00

Sveriges trupp till EM 2021

Sverige har i princip spelat med samma trupp under hela kvalet och även under Nations League. Med några få undantag. Totalt får en trupp innehålla 23 spelare, detta ändrades dock den 27:e April till 26 spelare efter påtryckningar från flera nationer. Mycket för att under denna omständiga säsong det är viktigt att ha många alternativ pga att det lätt uppkommer skador efter en lång säsong.  Truppen kommer att tas ut när EM närmar sig. Här är den senaste landslagtruppen som togs ut inför VM-kvalet.

MålvakterLag
Robin OlsenEverton
Kristoffer NordfeldtGençlerbirliği
Karl-Johan JohnssonFC Köpenhamn
MittfältareLag
Jens CajusteFC Midtjylland
Emil ForsbergRB Leipzig
Dejan KulusevskiJuventus
Kristoffer OlssonFC Krasnodar
Ken SemaWatford
Albin EkdalSampdoria
Viktor ClaessonFC Krasnodar
Sebastian LarssonAIK
Mattias SvanbergBologna
FörsvarareLag
Ludwig AugustinssonWerder Bremen
Pierre BengtssonVejle BK
Andreas GranqvistHelsingborgs IF
Mikael LustigAIK
Victor Nilsson LindelöfManchester United
Carl StarfeldtFC Rubin Kazan
Joakim NilssonArminia Bielefeld
Emil KrafthNewcastle
Filip HelanderRangers FC
AnfallareLag
Zlatan IbrahimovicAC Milan
Robin QuaisonMainz
Alexander IsakReal Sociedad
Jesper KarlssonAZ Alkmaar
Marcus BergFC Krasnodar

Lite annorlunda trupp till EM2021

På grund av den pågående pandemin så var det ett flertal spelare som inte kunde ansluta och som därför saknades i truppen till VM-kvalet. Vi räknar med att truppen kommer att se liknande ut inför Fotbolls EM 2021 med några få förändringar.

Vanliga frågor och svar om EM2021

När spelas fotbolls-EM 2021?

Em startar den 11:e Juni och pågår under en hel månad. Finalen spelas alltså den 11:e Juli.

Hur många lag är med i EM 2021

Det är totalt 24 lag som deltar i Fotbolls-EM 2021

Vilket lag är regerande Europamästare?

Portugal vann EM 2016 och är därmed regerande mästare.

Vilka är favoriter att vinna EM 2021?

Om vi ser på nuvarande odds så är England favorit att ta hem guldet i EM. Detta beror mycket på att semifinalerna och finalen spelas på Wembley i London. Belgien, Frankrike, Spanien och Tyskland är också bland favoriterna att vinna turneringen.

Har Sverige vunnit EM någon gång?

Det svenska herrlandslaget har som bäst nått en semifinal i EM, den senaste gången vi nådde så långt var 1992 på hemmaplan där Sverige förlorade mot Tyskland.

Var hittar jag bra speltips till EM 2021?

Vi skriver regelbundet speltips för alla sporter men självklart kommer vårat fokus att ligga på Fotbolls-EM 2021 när det spelas.